Okul Flaması Fiyatları

Okul Flaması Modelleri

Okul flaması iki yüzü farklı tasarlanmış flamalardır. Ön yüzü kırmızı renkte olan okul flamaları üretilirken Milli Eğitim Bakanlığı’nın yayınladığı mevzuattan yola çıkılarak flama üretimi gerçekleştirilmektedir. Okul flamalarının ön yüzünde bakanlık amblemi, okul adı ve kuruluş tarihi yer almaktadır. Flamanın arka yüzünde ise Bakanlığın rengi ile okulun renginin bulunduğu üçgen şeklinde tasarlanan iki rengin yer aldığı flamalar oluşturulur. Okul flaması hazırlanırken Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirlediği ölçüler veya Türk bayrağı ölçüleri esas alınarak hazırlanmaktadır.

Okul flaması ölçüleri 100*150 cm ebatlarında üretilmektedir. Her okul için ayrı ayrı hazırlanan flamaların kaliteli olması çok önemlidir. Firmamız tarafından üretimi yapılan okul flamalarını uzun süreler gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

MEB göre düzenlenen Okul flaması örnekleri vardır, resmi olarak kullanılması gerekilen renklerin dışına farklı bir renk uygulayamamaktadırlar bu yüzden sizlere 3 konspte ürün katagorisi sunduk yaptırmak istediğiniz okul flaması örneği için aşağıdaki katagorilerden birini kullanabilirsiniz.

bayrak-mutlulugumuz
X