Bayrak Direkleri Nasıl Yapılır?

Bayrak Direkleri Nasıl Yapılır?

Bayrak direkleri pirinç ve tunçtan yapılmaktadır. Eğer paslanmaz bir bayrak direği almak isterseniz, daha farklı modeller tercih edebilirsiniz.

Bayrak direği genelde gümüş ve bronz renklerde olduğundan, iç mekanlarda estetik bir görünüm sağlamaktadır. Türk bayrağı kullanan kişiler için, tepesi ay yıldızlı olan direkler gönderilmektedir. Onun dışındaki bayraklarda ay yıldızlı uç görünmemektedir. Direnler standart olarak 225 – 230 cm ölçüsündedir.

Daha büyük bayrak direkleri için özel sipariş verilmeli, farklı boyut  seçeneklerinden yararlanmak için özel sipariş verilmelidir.

Bayrak Direği          

Resmi makamlardaki bayrakları bilirsiniz. Her zaman iki bayrak arasında bulunan masalar, resmiyeti daha net bir şekilde ifade ederler.

Birbirinden farklı boyutlarda bulunan bayrak direği çeşitleri, iç ve dış mekanlarda kullanılabilmektedir. Direğin boyutuna göre değişiklik gösteren bayrak seçimleri de, görsel açıdan daha şık görünmesi için, farklı boyutlarda tercih edilebilmektedir. Bayraklar en iyi kalitedeki ürünler arasından tercih edilebilir ve istediğiniz gibi yerleşim sağlayabilirsiniz.

Ayrıca direği oturtmak için kullanabileceğiniz, materyal de bayrak direğine dahil olduğu için, boyuta göre o da değişiklik göstermektedir.

Bayrak Direği Fiyatları

Bayrak direkleri, farklı fiyat seçenekleri ile satın alınabilmektedir. Bayrak direkleri için kullanılan malzemenin kalitesi de fiyata etki eden nedenler arasındadır.

Fiyat ne kadar yüksekse, kullanılan malzeme de o kadar kaliteli ve dayanıklı olacaktır. Bayrak direkleri için tercih edeceğiniz malzeme her zaman pirinç ya da paslanmaz tunç olabilmektedir. Bayrak direkleri için yararlanabileceğiniz sitemizde, en kaliteli ürün seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Bayrak direği çeşitlerimiz, ihtiyacınız olan her zaman yararlanabileceğiniz seçeneklerle sitemiz üzerinden satın alınabilmektedir.

Bayrak Direği Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bayrak direği alırken, mekanda nasıl göründüğünü dikkate alarak boy konusunda seçim yapmanız gerekir. Standart dışı bir boyut tercih edeceğinizde, ihtiyacınız olan boyutu, mekanınızda nasıl görüneceğini iyi bir şekilde analiz ederek alışveriş yapmalısınız.

Bayrak direği için tercih edebileceğiniz firmamızda, hamair kemeri, kırlangıç bayraklar, teleskopik direkler ve birçok bayrak ve yan malzeme ürünü tercih edebilirsiniz. En ekonomik fiyatlarla satın alabileceğiniz bu ürünler, her zaman yüksek kalite standartlarında satılmaktadır.

Tarafından yayınlandı

X