Bayrak Direkleri Ne İşe Yarar?

Bayrak Direkleri Ne İşe Yarar?

Bayrak direkleri bu tür modellerin doğru bir şekilde bulunduğu alanda durmasını sağlamaktadır. Bayrak modelleri saten kumaş üstünde yer alan baskı işlemi gerçekleştirilerek üretimi yapılmaktadır. Bayrak ürünleri çift kat kenarları saçaklı halinde bulunan ve 240 cm boyutundaki makam bayrak direği ile birlikte makam odalarında yer alır.

Genel anlamda makam direği kamu kurum ve kuruluşları içerisinde kullanılmaktadır. Bunun yanında basın makam bayrakları toplantı salonlarında, tanıtım ve büst yanında da bulunur. Bayrakların kullanım alanları ile birlikte şirketlerin reklam aracı olarak sıkça yer verilmektedir. Bayrak direkleri içerisinde yer verilen makam direkleri krom nikelajlı olarak ve sarı krom çeşidi olarak ayrılmaktadır.

Makam direkleri devlet kurumları içinde yer verildiği zaman direğin üst tarafında ay yıldız kullanma zorunluluğu bulunmaktadır.

Bayrak Direği Satışı

Ülkemizde yer alan kamu kuruluşlarının mutlaka bayrak direği kullanma zorunluluğu yer alır. Makam direklerinde kullanılmış olan bayrakların içerisinde bulunan malzeme özellikle yüksek gramaj özelliği göstermektedir. Direkler onlarca şirket, kurum ve kuruluşların makam ofisleri içerisinde ve dışarısında kullanılmaktadır. Bayrak direkleri krom veya pirinç olarak bulunmaktadır.

Bayrak direklerinin boyutları çeşitlilik gösterebilmektedir. Ofis içerisinde yer alan makam bayrağı çift kat saten veya telalı halinde üretimi gerçekleştirilmektedir.  Bayrakların telalı bulunan çeşitlerinde bayrak kumaşı sert bir duruş oluşturmaktadır.

Bayrak Ve Bayrak Direği Satışı

Bayraklar genel anlamda toplumların içerdiği değer sembolünü ve bağımsızlığını ifade etmektedir. Bunun yanında makam bayrakları mağaza içerisinde, spor kulüpleri ve firmalarda kendine has durumlarda ve renklerde yer almaktadır. Bayrak sektörü işinde ihtiyaçlarınızı karşılamak adına faaliyet gösteren şirketimiz bu alanda ülke bayrakları, kişisel bayraklar ya da özel firmalar için bayrak direği üretimi yapabilmektedir.

Bayrak basımı konusunda da şirketimiz her anlamda en son teknoloji baskı yöntemleri ile hizmet ulaştırabilmektedir. Bunun yanında özel basım hizmetleri de bayrak firmamız tarafından yapılabilmektedir. Direk ve bayrak üretimi yapan şirketimiz sizleri daha çok memnun edebilmek adına doğru hizmet ulaştırmaya devam etmektedir. İnternet sayfamız giriş yaparak size en uygun bayrak direği modelini sizde kolayca satın alabilirsiniz.

Tarafından yayınlandı

X