Bayrak Direkleri

Bayrak Direkleri

Bayrak Direkleri

Bayrak Direkleri bayrakların doğru bir şekilde bulunduğu yerde ayakta durmasını sağlayan bir bayrak aksesuarı yada demir ayak denilebilir. Bayrak çeşitleri çift kat kenarları saçaklı şekilde bulunan ve 240 cm makam bayrak direği ile birlikte makam odalarında bulunmaktadır. Genel olarak makam direği kamu kurum ve kuruluşlarında kullanılmaktadır. Bununla beraber basın makam bayrakları toplantılarında, tanıtım ve büst yanında da bulunur. Makam bayraklarının kullanım alanları ile beraber şirketlerin reklam aracı olarak sıkça yer verilmeye devam edilmektedir. Bayrak çeşitleri içerisinde yer verilen makam direkleri krom nikelajlı ve sarı krom çeşidi olarak ayrılır. Makam direkleri devlet kurumları içerisinde yer verildiği zaman direğin üst tarafında ay yıldız kullanma zorunluluğu yer almaktadır.

Bayrak Satışı

Türkiye’de kamu kuruluşlarının mutlaka makam direği kullanma zorunluluğu bulunur. Makam direklerinde kullanılan bayrakların içerisinde kullanılan malzeme özellikle yüksek gramaj özelliği bulunan saten kumaşlara yer verilmektedir. Direkler pek çok şirket, kurum ve kuruluşların makam ofislerinde ve dışarısında kullanılmaktadır. Makam bayrakları krom veya pirinç makam bayrağı direklerine 100×150 cm ebatlarında bayrağın takıldığı bir bayrak çeşidi olarak yer almaktadır. Makam odası bayrak direkleri standart olarak 2,30 metre yüksekliğinde olabilmektedir. Ofislerde yer alan makam bayrağı çift kat saten veya telalı şekilde üretimi gerçekleştirilmektedir.  Makam bayraklarının telalı bulunan çeşitlerinde bayrak kumaşı sert bir duruş göstermektedir. Bunun yanında makam bayrakları püsküllü veya püskülsüz (saçaklı veya simli) olarak üretilmektedir.

Bayrak Ve Direk Satışı

Bayraklar genel olarak toplumların içermiş olduğu değer sembolünü ve bağımsızlığını ifade etmektedir. Ayrıca makam bayrakları mağazalar, spor kulüpleri ve firmalarda kendine has şekillerde ve renklerde yer almaktadır. Bayrak sektörü konusunda ihtiyaçları karşılamak adına faaliyet gösteren firmamız bu alanda ülke bayrakları, kişisel bayraklar veya firmalar için özel bayrak üretimi yapabilmektedir. Bayrak basımı işinde şirketimiz her anlamda en son teknoloji baskı yöntemleri ile hizmet vermektedir. Bununla beraber özel basım hizmetleri de firmamız tarafından yapılabilmektedir. Direk ve bayrak üretimi gerçekleştiren şirketimiz sizleri daha çok memnun edebilmek için doğru hizmet ulaştırmaktadır. İnternet sitemize giriş yaparak size en uygun makam direği modelini kolayca satın alabilirsiniz.

Tarafından yayınlandı

X