Bayrak İmalatı ve Bayrak Satışı

 

Bayrak dendiği zaman ilk olarak akıllara milleti, devleti temsil eden ve o bayrağı tasarlayan kişinin verdiği desenlere ve renklere sahip olan, genelde kumaş türlerinde mamul bir sembol gelmektedir. Ayrıca bayraklar bir ulusun kararlılığını, gücünü, emeklerini, şerefini, savaşlarını, askeri gücünü, özgürlüğünü, namusunu, bağımsızlığını ve daha pek çok yönünü temsil etmektedir. Aslında bu temsil ettiği ayrıcalıklar dolayısıyla ölümsüzleştiğini söylemek de mümkündür. Bayrak imalatı sektörünün genelinde firmaların gelişme içerisinde olduğu ve kumaş türlerinde çeşitliliğe gittiği de ortada olan bir gerçektir. Sizler de kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda bu çeşitlilikten rahatlıkla faydalanabilir ve dilediğiniz gibi bir sonuç elde edebilirsiniz.

bayrak-imalati

 Bayrak İmalatı Konusunda Önemli Gerçekler

Bayrak üretimi için özel bir şekilde dokunmuş kumaş türleri olarak raşel, alpaka, polyester, triko, kristal saten, polyester saten, mat saten ve atlas saten gibi kumaş türlerinin üstüne dijital baskı, empirme baskı, fabrikasyon baskı ve serigrafik baskı yöntemleriyle beraber aplikasyon dikiş tekniği ile hem amblem hem de logolar bayrağa uygulanmaktadır. Bayrak satışı kapsamında talep gören siparişlerin sonucu da bu sayede istenilen biçimde elde edilebiliyor. Ayrıca kenar kısımları, kullanılacak yere göre dikişli ya da ısı kesim tek kat ve çift kat olabilir. Bayrak imalatı dahilinde dijital ve fabrikasyon baskı yöntemiyle basılan bayraklar yıkama işlemine karşı oldukça dirençli yapıdadır. Ancak diğer modeller akma gibi sonuçlara karşı garantili olarak sunulmaktadır.

 Bayrak Siparişi Verirken Üretim Aşamasında Hangi Detaylara Dikkat Etmek Gerekir?

İhtiyaçlarınız doğrultusunda bayrak siparişi vermek istediğiniz zaman firmalara logo ya da ambleminizi corel draw ya da frehad olacak şekilde belirtmeniz ve renkleri netleştirmeniz yeterli olabilir. Eğer elinizde herhangi bir görsel ya da bilgisayar çalışması yoksa firmaların grafik bölümü tarafınca bayrak tasarımları gerçekleştirilebilir. Bayrak satışı yapan firmaların bu gibi alternatifleri müşterilerine sunması son derece önemli bir detaydır. Sizler de bu alternatifleri beklentileriniz ve işlemleriniz doğrultusunda değerlendirebilirsiniz. Sizlerin gereksinimleri kapsamında bayrak üretimleri çok çeşitli kombinasyonlar ile gerçekleştirildiği için net bir rakam belirlenemiyor. Ancak belirli bir fiyat aralığının da söz konusu olduğunu ifade etmek mümkündür.

Tarafından yayınlandı

X