Bayrak Satışı

Bayrak Satışı

Bayrak satışı
Bayrak satışı

 

Firmamız tarafından her isteğe uygun bayrak satışı yapılmaktadır. Bir ulusun birlik ve beraberliğini simgeleyen, bir ulus ya da birliğin simgesi olarak kullanılır. Bu kuruluşa özel biçim ve renk özellikleri bulunur ve genellikle dikdörtgen biçime sahip olduğu kumaştır.

 Bayraklar Nerelerde Kullanılır?

 

Bayrakların çok fazla kullanım yeri bulunmaktadır. Kimisi okullar içerisinde ya da dışında, kimisi bakanlık ve bakanlık araçlarında, kimisi törenlerde, kimisi ise reklam amaçlı kullanılabilmektedir.

 

 Modelleri Nelerdir?

 

Bayraklar bayrak satışı yapılacak yere göre değişmektedir. Bayrak alacak kişilerin bayrakçı karşısında vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda özel modeller üretimi sağlayabilmektedir.

 

Bir çok model bulunabilmekte olup genelleme yapılması gerekir ise genellikle dikdörtgen bir şekli bulunmaktadır.

 

Bir çok seçenek bulunmakta olup bunlar şu şekildedir; Direk bayrakları, kırlangıç bayrakları, masa bayrakları, makam bayrakları, saçaklı bayrak- flama, olta ve yelken bayrakları, dizili süsleme bayrakları gibi bayraklar bulunmaktadır. Bunların yanı sıra; Türk bayrağı, elde sallamalı bayrak, devlet bayrakları, Atatürk posteri içeren bayraklar bulunmaktadır.

 

Seçenekler müşterinin istediği şekilde hazırlanmaktadır. Standartlara uygun bir şekilde üretim yapılır.

 Bayrak Fiyatları Nelerdir?

 

Bayraklar bir anın ya da milletin kim olduğunu ne olduğu anlatan kumaşlardır. Bu kumaşların üretimini istediğiniz ölçüler ve ortalama bir görünüm, kaliteye göre bir fiyatlandırma mevcuttur. Kişinin ne istediğini bilmesi bu yönden çok önemlidir.

 

Örneğin türk bayrağı satışı gönder bayrağı satışı için belirli boyut ve bu boyuta göre fiyatları bulunmaktadır.

 

Müşteri öncelikle nasıl bir bayrak istediğini bilmeli ve wep sitesinde bulunan hemen sipariş hattı ile sipariş verebilirsiniz. Bu arama sürecinde ise fiyat alabilirsiniz. Toplu fiyatları ise 7 gün 24 saat içerisinde alabilmektesiniz.

 

 Bayrakların Ölçütleri Nelerdir?

 

Bayraklar arasında ölçüleri konusunda şu genel bilgi verilebilir. Bayraklar genel olarak bulundukları gruplara göre standart boyutlarda üretilmektedir. Bayraklar hakkında detaylı bilgiler genel olarak başlık altlarında belirtilecektir. Ancak örnek verilmesi gerekir ise masa bayrağı satışı işlemi yapmak isteyen müşteriler için iki çeşit bayrak bulunmaktadır.

 

Masa bayrakları iki grupta satışı sağlanmakta olup bunlardan biri üçlü ve ikili olarak ayrılmaktadır. Üçlü masa bayrağı ve ikili masa bayrağı arasında bir fiyat farklı olmamakla birlikte ürün ölçütleri 15 cm x 22,5 cm olarak ayarlanmış olup bayrak direğinin ölçüsü ise 28 santimetredir.

 

Bu ölçüler genel olarak standart bayrak ölçülerine göre yapılmakta olup türüne göre değişmektedir.

 

 Flama Bayrak Nedir?

 

Türlü amaçlarla ve genellikle de işaret, simge olarak ve işaretleşmede kullanılan küçük bayraklardır. Önemli günler de kullanımı sağlanmakta olup yürüyüşlerde en ön de duran kişi tarafından taşınmaktadır.

 

 Flama Bayrak Nerelerde Kullanılır?

 

Toplantı ve seminerler de kullanımı yaygın olan bu bayrak türleri firmaların bulunmuş olduğu binalarda reklam amacı ile yada firmaların anlaşmalı kurumlarını belirtmek amacı ile bu bayraklar kullanılmaktadır. Bazen bu bayrakları kişiler kendi alanlarında da kullanmak amacı ile flama bayrak satışı yapılmaktadır.

 

 Flama Bayrak Modelleri Nedir?

Çok fazla tercih edilen flama bayraklar arasında çok özel olan üç model bulunmaktadır. Bunlardan biri kırlangıç flamalardır. Bu kırlangıç flamalar bayrak alt kısmının ters üçgen yani diğer bir benzetme olacak ise kırlangıç kuyruğu şeklinde olmakta olmasından dolayı bu ismi almıştır.

 

Diğer model ise Sivri Uçlu Flamalardır. Bu flamaların özellikleri ise barak alt kısmının şeklinin dışa dönük bir üçgen olmasıdır. Bu şekli ile daha geniş bir alana sahip olması ile tercih edilmektedir.

 

Son olarak bir model olan Altı Düz Flamalar ise özellik olarak diğerlerinden farklı olarak bayrak alt kısmının düz bir şekilde kesilmesi ile oluşmuştur. Firmalar bu bayrakları seçerken kendilerine flamalar arasından en geniş alana sahip olmaları yönünden tercih etmektedir.

 

 Flama Bayrak Fiyatları Nedir?

Flama satışları fiyatları boyutlarına göre ayarlanmaktadır. Örneğin kırlangıç flama satışı için gerekli fiyat 10 TL, sivri uçlu flamaların satış fiyatı 10 TL, altı düz flamaların satış fiyatı ise 10 TL’dir..

 

 Flama Bayrak Ölçüleri Nedir?

 

Kişilerin seçmiş oldukları flamalar ortak ölçütlerde üretilmektedirler. Bu durumda ürün ölçütlerini belirtmek gerekir ise, bayraklar 50 x 100 cm, 50 x 120 cm, 50 x 150 cm, 75 x 200 cm, 75 x 300 cm, 100 x 300 cm, 100 x 400 cm, 150 x 500 cm ve bunların yanında özel ölçülerinizi belirtmek adına iletişime geçebileceğiniz bir sipariş hattı bulunmaktadır.

 

 Makam Bayrakları Nedir?

 

Makam bayrakları firmaların ya da önem arz eden devlet büyüklerinin kullanmış olduğu bayraklardır.

 

 Makam Bayrakları Nerelerde Kullanılır?

 

Bu bayraklar kullanım alanları konusunda çok geniş kapsam bulunmaktadır. Firmalar, dernekler, okullar tarafından kullanılmaktadır. Bu sayede kişiler birlikte iş birliği yapmış oldukları firmaları ve kendi ülke bayraklarını koridorlarında ya da masa yanlarına koyarak göstermektedir.

 

 Makam Bayrakları Modelleri Nedir?

 

Makam bayraklarının dört çeşidi bulunmaktadır. Bunlar sancaklı makam bayrakları, standart makam bayrakları, telalı makam bayrakları ve sarı makam bayrağıdır. Kişilerin istediğine bağlı olarak değişmektedir.

 

 Makam Bayrakları Fiyatları Nedir?

 

Bayraklar arasında makam bayrağı satışı için ortalama fiyatlar belirtilmek gerekir ise bu bayrağı satın almak adına ortalama 10 TL ücreti bulunmaktadır.

 

 Makam Bayrakları Ölçüleri Nedir?

 

Saçaklı makam bayrakları saten kumaş ile yapılmakta olup istenirse saçaklar ekstra olarak yapılmaktadır. Saçaklı makam bayrakları ürün ölçüleri ise 100 x 150 santimetre olarak ayarlanır.

 

Standart makam bayrağı kristal saten kumaş ile yapılmakta olup etrafına püskül dikilmektedir. Püskül istenmesi durumunda ekstra olarak eklenecektir. Standart makam bayrağı ürün ölçüleri ise 100 x 150 santimetre olarak ayarlanmaktadır.

 

Telalı makam bayrakları saten kumaş ile üretilmekte olup makam odalarında kullanılmaktadır. Saçaklı üretimi sağlanabilmekte olup bu saçaklar extra olarak üretilmektedir. Ürün ölçüleri ise 100 x 150 santimetre olarak ayarlanmaktadır.

 

 Masa Bayrağı Nedir?

 

Masa bayrakları masa üzerinde kullanılan bir bayrak türüdür. Normal bir bayrak türünden çok daha küçük olan boyutları ile sunulmaktadır. Bu masa bayrağı satışı sağlanmak adına 5 tür satışı bulunmaktadır.

 

 Masa Bayrağı Nerelerde Kullanılır?

 

Masa bayrakları kullanımını isminden almakta olup istenilen masalarda kullanılabilmektedir. Masalar arasında Başbakanlık masası, Bakanlık masası, Okul Müdür ve müdür yardımcısı masaları, hava limanı satış departman masaları, Belediye Başkanı masası, bir markanın satış departman masasında bulunabilmektedir. Anlaşmaların masaya oturan kişilere gösterilmesi amaçlı da kullanılmakta olup böylelikle firmanın kimler ile anlaşma içerisinde olduğu da gösterilmiş olunur.

 

 Masa Bayrağı Modelleri Nedir?

 

Masa bayrakları arasında modeller farklı farklı sağlanmaktadır. Masa bayrakları kullanılan bayrak sayısı ve şekilleri düşünüldüğünde ise beş tür bulunmaktadır.

 

Bunlar tekli masa bayrakları, ikili masa bayrakları, üçlü masa bayrakları, dörtlü masa bayrakları ve T masa bayrakları olarak beş gruptadır.

 

 Masa Bayrağı Fiyatları Nedir?

 

Masa bayrakları arasında fiyatlar ise şu şekilde ayarlanmaktadır. Masa bayrakları fiyatları tekli masa bayrakları 10 TL, ikili masa bayrakları 10 TL, üçlü masa bayrakları 10 TL, dörtlü masa bayrakları 10 TL olarak satışa sunulmuştur.

 

Görünüş olarak farklı olan T masa bayrağının fiyatı ise yine 10 TL olarak satışa sunulmuştur.

 

 Masa Bayrağı Ölçüleri Nedir?

 

Masa bayrakları türlerine göre ürün ölçütleri ayarlanmış ve buna göre üretimi sağlanmıştır.

 

T masa bayrakları saten kumaşlar ile üretilmekte olup iki farklı kumaş üzerine aynı baskı sağlandıktan sonra ısıl işlem uygulanarak birleştirilir. Bayrak direği malzeme seçimi ise Galvaniz saç krom kaplamadır. Üretim öncesi sipariş sırasında logo ya da bayrak ismi söylenmesi yeterlidir. Üretim bu bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır.

 

T masa bayrak ölçüleri yüksekliği 34 santimetre, alt tabanın çap oranı 5,5 santimetre, bayrağın takılacak olduğu kanatlarının tekinin eninin boyutu 9,5 santimetre ve bu iskelete takılacak olan bayrak boyutu standart olarak 8 x 30 santimetredir.

 

Tekli masa bayrakları, ikili masa bayrakları , üçlü masa bayrakları, dörtlü masa bayrakları seçeneklerinin özellikleri aynı olmaktadır. Ürünler saten kumaş ile üretilmekte olup iki farklı kumaş üzerine aynı baskı yapılıp daha sonra ısıl işlem ile birlikte birleştirilmektedir. Bayrak direkleri Galvaniz saç krom kaplama ile yapılmaktadır.

 

Tekli masa bayrakları, ikili masa bayrakları , üçlü masa bayrakları, dörtlü masa bayrakları ürün ölçütleri 15 x 22,5 santimetre ve bayrak direklerinin ölçüleri ise 28 santimetredir.

 

 Yelken Bayrağı Nedir?

 

Firmaların kapılarının önlerine koydukları bayraklardır. Bu bayrakların kullanımı çok amaçlı olabilmektedir. Firmanın reklamını sağlamaktadır. Bir çok firmanın tercih etmesini sağlamaktadır. Yelken şekli olması da görünüşünün çok daha şık olmasını sağlamaktadır.

 

 Yelken Bayrağı Nerelerde Kullanılır?

 

Yelken bayraklar kullanımının sağlanması genellikle reklam amaçlıdır. Reklam için uygunluğu sayesinde kişilerin bir çok şekilde kullanımını sağlamaktadır. Plajlar içerisinde, reklam amaçlı olarak kullanımı sağlanmaktadır. Bu sayede yelken bayrağını kişilere hem şık hem de güzel bir reklam ve dikkat toplama aracı olarak kullanılmaktadır.

 

Üreticiler müşterinin belirtmiş olduğu şekilde üretim yapmaktadır. Müşteri sahip olmuş olduğu firmanın satışlarını çok fazla arttırmaktadır. Ara sokaklarda ya da bir kaç firmanın arasında bulunan bir firma sahibi iseniz yelken bayrakları sayesinde bulunmuş olunan yer, konum çok daha kolay fark edilmekte olup böylelikle çok daha kolay satış oranlarını yükseltebilirsiniz.

 

 Yelken Bayrağı Modelleri Nedir?

 

Reklam sektöründe en renkli bayrak çeşidi olan yelken bayrağı satışı bir çok model ile sağlanabilmektedir. Standart bir görüntü olan yelken modeli ile plaj bayrağı satışı yapılmaktadır.

Yelken bayrakların sabit bir yerde kalabilmesi ve uçmaması amacı ile dubalı bayrak satışı sağlanmaktadır. Bu bayrakların amacı ise reklam bayrağı satışı arttırması ile firmaların daha çok müşteri ile görüşebilmesi olmuştur.

 

 Yelken Bayrağı Fiyatları Nedir?

 

Yelken bayraklar diğer bir adı ile dubalı bayrakların üretim sonrası fiyatları 10 TL olmaktadır. Müşterilerin bilgi alabileceği numara ile bilgi alması gerekmektedir.

 

Yelken Bayrağı Ölçüleri Nedir?

 

Rüzgar, yağmur gibi bir çok farklı hava koşullarında zarar görmemesi adına geniş gözenekli olan Raşel kumaş kullanılmaktadır. Dijital tekstil baskı ya da sublümasyon baskı olarak üretim sağlanmaktadır. Boya kalitesinin seçimlerine göre baskı tekniği değişiklik göstermektedir. Bayrak direğinin seçimi metal ya da alüminyum çeşitleri arasından seçilmektedir. Yelken bayrakların sabit kalmasını sağlayan dubalarda da farklı renk ve kalitede üretim sağlanmaktadır.

 

Ürün ölçüleri değişiklik göstermektedir. Ürünler; 50 x 200 santimetre, 75 x 250 santimetre, 75 x 300 santimetre, 100 x 400 santimetre, 100 x 450 santimetre ölçülerde üretilebilmektedir.

 

Üretim için gerekli ve istenilen sipariş için ise 7 gün 24 saat arama yapabileceğiniz numarala ile ulaşım sağlayabilir ve yelken bayraklar hakkında bilgi alabilirsiniz.