Bayrak ve Flama Satışı

Bayrak ve Flama Satışı

Bayrak ve Flama Satışı

Henüz oluşum sürecindeki birçok kurum ya da topluluğun ilk işleri kendilerine bir marka ya da isim bulmak olacaktır. Tabii ki neticesinde kurumun reklamlarını yapabilecekleri bayrakları ya da flamaları. Bu merak zamanla kurumlarla sınırlı kalmayıp insanları da sarmaya başladı. Herkesin kendi markasını oluşturmaya başlamasıyla biz de omuzlarımızda yükün ağırlığını daha bir hisseder olduk. Sizlere kaliteli hizmet vermek için daha çok çalışmaya başladık.

Bayrak Seçeneklerimiz

Kurulduğumuz günden bu yana alanında uzman kişilerle çalışıyor ve taleplerinize önem veriyoruz. Talepleriniz doğrultusunda kaliteleri kumaşlara işlediğimiz markalarınız ve sizi anlatan amblemlerinizi istediğiniz kesime sahip bayraklara ya da flamalara dönüştürebiliyoruz.  Yelken bayrak da özellikle reklam amaçlı olarak yaygın kullanılan bayraklardan bir tanesi.

Yelken Bayrak Kullanım Alanları

Yelken bayrak bir diğer adı da olta bayrak olan bayraklar reklam ve tanıtım için çok geniş alanda kullanılırlar. Direkt olarak hedef kitleye hitap eden bu bayraklar oldukça ilgi çekici ve kullanım açısından çok rahat olması sebebiyle işyerlerinin önünde, özel organizasyonlarda, açılışlar, konserler ve yürüyüşlerde çok yaygın olarak kullanılırlar. Şık görünümü sayesinde insanların çok fazla dikkatini çekmesi çok yaygın kullanılmasının en önemli sebeplerindendir.

Bu zengin kullanımının yanı sıra kullanımı da oldukça kolaydır. Satışına sadece flama kısmı değil duba ve direk  kısmı da dahildir. Tüm parçaları teslim aldıktan sonra çok kolay bir şekilde kurulumunu da gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca özel direği sayesinde 360 derece dönme özelliğine de sahiptir.

Yelken Bayrak Yapımı

Yelken bayrakların imalatındaki ilk adım belirlenen ölçülere uygun şekilde tasarım yapılmasıdır. Bu adımdan sonra belirlenen tasarım yaklaşık 120 gram ağırlığındaki raşel cins kumaş üzerine basılır. Baskı işleminden sonra güneş ve yoğun hava koşullarına maruz kalması halinde solma ya da bozulma yapmaması için yüksek ısı altında bir işlem daha görür. Böylece uzun süreli kullanıma uygun yelken bayraklar imal edilmiş olur.

Ebatları genel olarak aynı olsa da ölçülerde ufak tefek oynamalar olabilir. Bu da tamamen müşterinin talebi üzerine olacaktır.

Eğer siz de yelken bayrak ya da diğer birçok çeşit bayraktan herhangi birine ihtiyaç duyuyorsanız sizi de firmamıza bekliyoruz.

Tarafından yayınlandı

X