Direk Bayrağı Aksesuarları

Direk Bayrağı Aksesuarları

Bu tür bayrak üretiminde özel uygulamaların sağlanması gerekmektedir.  Bayrak ve direği boyutlarına göre uygun üretiminin gerçekleşmesi için direk bayrağı  planlamasının doğru bir şekilde yapılması sağlanmalıdır. Bayrak direği birçok kısımdan oluşmaktadır. Bu kısımlardn bahsedecek olursak ilk olarak belirtebileceğimiz bayraktır. Belirlenen direğe uygun ebatlarda bayrak seçimi yapılmaktadır. Yine diğer bir aksesuar bayrak ipidir. Diğer bir ismi ile direk ipi, yine direk boyutlarına göre üretimi gerçekleşip direk ile birlikte hizmete sunulmaktadır. bunun yanı sıra direğin toprak yada betona sabitlenmesi için iki adet sabitleyici parçası bulunmaktadır. Bayrak direkleri kendi arasında üç kısımdan oluşmaktadır. Bu kısımlar; galvaniz, paslanmaz çelik ve büyük bayrak direkleridir.

Galvaniz Bayrak Direği Hakkında

İsminden belirtildiği gibi galvaniz maddesi kaplaması  ile üretilen bayrak direğidir. Bu direkler on beş yıla kadar bozunmama garantisi vermektedir. Bu tür bayrak direklerine bayrak çekimi iki tip ip ile sağlanmaktadır. Bunlar; içten ve dıştan iplerdir. Galvaniz maddesi ile oluşan direğin rengi ise metaliktir.

Paslanmaz Bayrak Direği Hakkında

Şık görünüm vermesi ile en çok tercih edilen bayrak direklerindendir. Adından da belirlendiği gibi paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Bu tarz direkler çok uzun yıllar bozulmadan kalmaktadırlar. Bu direklerde yine içten ve dıştan ip tercih edilebilmektedir.

Büyük Bayrak Direği Hakkında

Büyük bayrak direkleri çok büyük bayrakların göndere çekilebilmesi için tercih edilen direklerdendir. Bu tür direklerin yapımında paslanmaz çelik ve galvaniz maddesinden herhangi biri tercih edilerek kullanılmaktadır. Genellikle direk bayrağı  oluşumu için yapılan yirmi metre üzerindeki direklere verilen genel isimdir. Bayrak ve direğin büyük olması sebebiyle bayrağın göndere çekilmesi makine sayesinde gerçekleşmektedir. Bu makineler ise manuel kol ve elektrikli motordur. Bayrakların göndere çekilmesinde 20 ile 25 metre arasında manuel kol kullanılmakta, 25 metre yukarısı direkler için ise elektrikli motor kulanılmaktadır.

İmalat Hakkında Bilgi

Firma tüm bayrak ve aksesuar üretimi için amaçlarını kalite ve ekonomiden yana belirlemiş olup bu sektörde önemli bir yer edinmiştir. Her türlü çok sayısa siparişi özverili olarak alan ve teslim eden firma, direk bayrağı konusunda hızlı teslimat gerçekleştiren firmaların lideri konumundadır.

Tarafından yayınlandı

X