Flama Bayrak İmalatı

Flama Bayrak İmalatı

Bayrak imalatı sektöründe son günlerde flama bayrak imalatı büyük ilgi görmektedir. Özellikle kurumlar, kendi reklamlarını yapmak için flama bayrak ihtiyacı duymaktadır. Miting alanları, okullar, hastaneler, özel kurumlar, devlet kuruluşları flama bayrak modellerinin yaygın olarak kullanıldığı alanların başında gelmektedir.

Aynı zamanda reklam amaçlı sıklıkla kullanıldığı için belediyeler, oteller, turizm şirketleri gibi müşterilerin dikkatini çekmek isteyen kurumlar da flama bayrak imalatı yaptırmaktadır. Artan talep doğrultusunda bayrak imalatı sektörü içerisinde flama bayrak modelleri de önemli bir noktaya gelmiştir.

Flama Bayrak Çeşitleri

Bayrak piyasası içerisinde çeşitli flama bayrak imalatı yapılmaktadır. Yaygın olarak düz, üçgen ve kırlangıç flama türleri görülmektedir. Bu tip flamalar arasında üçgen flama modelleri en sık kullanılan model olarak bilinmektedir.

Flama bayrak modelleri, genel olarak reklam amaçlı kullanılmaktadır. Bu nedenle kurum açılışları ve miting meydanları en sık görüldüğü yerler arasındadır. Bunun dışında yönetici odalarında, okul, hastane, otel gibi kurumların girişlerinde veya kurum süslemelerinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Flama Bayrak Üretiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Flama bayraklar genel olarak reklam amaçlı kullanılmaktadır. Bu nedenle dikkat çekici olması büyük önem taşımaktadır. Bunun farkında olan üreticiler flama bayrak imalatı esnasında dikkat çekici simgeler, renkler ve kaliteli bayrak kumaşları kullanmaya özen göstermektedir.

İstenilen her boyutta flama bayrak imalatı yaptırılabilmektedir. Flama modeli, kullanılacağı alana ve müşteri taleplerine göre değişkenlik göstermektedir. Polyester örgü ve polyester dokuma kumaşlar yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kırlangıç Flama Bayrak

Reklam amaçlı kullanılan flamalar arasında en sık kırlangıç flama bayrak modeline rastlanmaktadır. Direk üzerinde aşağı doğru sallanan modellere bu ad verilmektedir. Kırlangıç flama boyutları, kullanılan direk boyuna göre değişkenlik göstermektedir.

Genellikle dikdörtgen şeklinde ve aşağı doğru sallanan bir flama türüdür. Kenar kısımlarında üçgen kesilmiş ayrıntılar yer almaktadır. Genellikle firma girişlerinde reklam ve tanıtım amaçlı olarak, üzerinde firma logosu ve ismi ile bastırılmaktadır. Büyük boyutlarda veya küçük boyutlarda üretilmesi mümkündür. Hem dış hem iç mekanlarda kırlangıç flama bayrak türleri rahatlıkla kullanılabilen ve sık tercih edilen bir modeldir.

Tarafından yayınlandı

X