Flama Bayrak Kadıköy

Flama Bayrak Kadıköy

Flama bayrak, resmi kurum, işletme, okul gibi kurumların resmi tasarımlarını üzerinde taşıyan bayraklara verilen genel ad olarak tanımlanmaktadır. Üçgen flama, bayrak flama, kırlangıç flama gibi çeşitli modellerde ve boyutlarda imal edilmektedir. Sıklıkla tanıtım amaçlı flama bayraklar kullanılmaktadır. Açılış yapacak iş yerleri süslemelerinde kullanmaktadır.

İstanbul’da Kadıköy’de birçok bayrak imalatı yapan firmalar bulmak mümkündür. Bu firmalar ekonomik fiyata bayrak satışı yapmaktadır. Özel siparişler üzerine bayrak üretimi yapan firmalar, müşteri memnuniyetini öncelikleri arasında tutarak tüm taleplere cevap vermeye çalışmaktadır.

Flama Bayrak Kullanım Amaçları

Kadıköy flama bayrak imalatı yapan firmalar, kullanım amaçlarını göz önünde bulundurarak üretim yapmaya özen göstermektedir. Kullanım amacına ve yerlerine göre farklı renk, ebatlarda flama bayrak üretimi yaptırmak mümkündür. Flama bayraklar özellikle açılışlarda tanıtım amaçlı olarak şirketler tarafından kullanılmaktadır. Flama bayrak üzerine genellikle yaptıran kuruluşun logosu, ismi, sembolleri bastırılarak üretilmektedir. Reklam amacı güden her firma, flama bayrakları dış mekanlarda ve iç mekanlarında kullanmaktadır.

Spor kulüpleri, dernekler, hayır kuruluşları, okullar, özel kurs yerleri, siyasi partiler sokaklarda reklamlarını yapmak amacı ile flama bayrak kullanmaktadır.

Bayrak Flama Modelleri

Özel ve devlet kurumlarının reklam amaçlı imal ettirmiş olduğu bayrak flamalar düz flama olarak tabir edilmektedir. Kare veya dikdörtgen şekilde üretilmektedir. Üçgen flamalar genel olarak kişilerin mekan süslemelerinde de, açılışlarda da kullanılan bir flama bayrak türü olarak bilinmektedir. Resmi organizasyonlar ve resmi bayramların kutlamalarında tercih edilen kırlangıç kuyruğuna benzeyen flama bayrak ise kırlangıç flama olarak bilinmektedir.

Özel Flama Üretimi

Kadıköy’de flama bayrak üretimi yapan firmalar standart flama modelleri dışında özel taleplere de cevap vermektedir. Özel flama modelleri kurumların kendilerine özgü taleplerine göre üretilmektedir. Bu tip flama bayraklar, o şirketin kendine özgü simgelerini, prensiplerini, hedef ve kurallarını yansıtmaktadır.

Tarafından yayınlandı

X