Gönder Bayrakları

Gönder Bayrakları

Kullanıldığı alana göre bayrakların farklı işlevleri vardır. Yaygın olarak bilinen ülkelerin kendilerini temsil eden bayraklarıdır. Ayrıca firmaların da kendilerini temsil eden bayrakları olabilir. Bunların reklam ve kurumsal yönü ağırdır. Genel olarak işlevlerinin temsil etme üzerine olduğu fark edilebilir. Çok eski dönemlerden bu yana bir topluluk, kurum gibi birlikteliklerin temsili bayraklarla olmuştur. Dolayısıyla bayrak sektörünün de çok eski olduğunu düşünmek doğru bir bakış açısı olacaktır. Günümüzde çok sayıdaki bayrak firmaları arasından fark yaratan firma, onlarca çeşidi kurumlara uygun biçimde üretir ve satışını yapar. Tecrübeli firmada direk bayrağı olarak da bilinen gönder bayrağı gibi çeşitleri üstün kalite ve hizmet anlayışıyla temin edebilirsiniz. Masa bayrakları gibi farklı çeşitleri de kumaş kalitesi ve uzun süre kullanım garantisiyle temin edebilirsiniz.

Bayrak Çeşitleri  

Onlarca çeşidin yüksek kalitede kullanıcılarına ulaştığı firma, imalatta beklentileri karşılama hedefindedir. Eksiksiz ve kaliteli hizmet vermeyi müşteri memnuniyetinin şartlarından olarak bilen firmada gönder bayrağı ve tüm farklı çeşitleri görebilirsiniz. Sürekli bir gelişme içerisinde olan firmadan, olta bayrak,  şirket bayrakları, dernek, parti bayrakları, belediye bayrakları, fuar bayrakları, şehitlik bayrakları, Atatürklü bayraklar, resimli bayraklar, Türk bayrağı, kırlangıç bayraklar, benzinlik tipi bayrak, flama, süsleme bayrakları, masa üstü bayrakları gibi çeşitleri temin edebilirsiniz. Her bayrak çeşidine uyan kumaş ve baskı türlerinin uygulandığı firma, polyester,  polyester saten, triko, mat satenatlas saten, alpaka, kumaş çeşitlerini kullanarak üretim yapar. Üretim öncesinde firmanıza ait logonun ve renklerin olduğu taslak sizden alınır. Daha sonra bu bilgilere göre digital baskı, fabrikasyon, serigraf-empirme baskı gibi tekniklerle baskı uygulaması gerçekleşir. Fabrikasyon ve digital baskı tekniklerinde yıkamaya karşı dayanıklılık vardır ve öbür çeşitler akmaya karşı garantilidirler. Firmanız için bayrak örneğinin olduğu fotoğraf yoksa firmadan bu soruna çözüm bulabilirsiniz.

Gönder Bayrağı Ücretleri

Bayrak ücretlerinde bayrağın büyüklüğü, kullanılan kumaş özellikleri gibi durumlara göre artış ya da azalma olduğu görülebilir. Örneğin gönder bayrağı ya da diğer çeşit bayraklarda standart fiyatlardan bahsedilemez. Öçlü büyüdükçe ve kumaş kalitesi arttıkça daha fala ücret olabileceği söylenebilir

Tarafından yayınlandı

X