Kırlangıç Bayrak ve Flama İle Müşterilerinize Ulaşın

Kırlangıç Bayrak ve Flama İle Müşterilerinize Ulaşın

Ürünlerinizdeki promosyon veya tanıtımları içeren özel tasarım flamalar yaptırabileceğiniz gibi, reklam ve tanıtım yapabileceğiniz organizasyonlarda yer alacak standart firma ismi ve logosu bulunan flamalar da yaptırabilirsiniz.

İhtiyaç ve taleplerinizi bize bildirdikten sonra, yaratıcı ve alanında uzman tasarımcılarımız tarafından oluşturulan desen ve yazı tasarımı, son teknoloji ürünü olan dijital baskı makinelerimizin aracılığı ile kumaşa aktarılmaktadır.

Kaliteyle Gelen Doğru Reklam

Kumaşta boyanın dağılması ya da yıkanma ile boyanın solması sorunu olmayacak kalitede boya ve kumaş kullanmaktayız.

Flamalarımız yıkanabilir özellikte olup, üzerinde kullanılan renkler kesinlikle solma, akma yapmamaktadır. Kumaş olarak kırlangıç flama çeşitlerinde birinci sınıf parlak saten kullanılmaktadır.

Reklam için kullanacağınız materyalin kalitesi arttıkça ulaşmak istediğiniz kitlenin sizlere bakış açısı da olumlu olacaktır. Reklam unsunda kaliteli görsel, kendinize ve firmanıza verdiğiniz özeni gösteren bir kriter olarak kendini gösterecektir.

Kırlangıç Flama Kullanım Alanları

Önceleri sadece askeri rütbelerin belirlenmesinde, ayrımında kullanılan flamalar günümüzde her türlü firma tanıtımı, promosyonu, reklamı için kullanılan oldukça yaygın olarak kullanılan bir reklam aracı halini almıştır.

Firmaların sponsor olarak katıldıkları organizasyonlarda firma ismi ve logosunun bulunduğu kırlangıç flama kullanımı oldukça yaygındır. Bu sayede ilgili firmaların isimleri hedef kitle ile kolaca buluşturulmaktadır.

Aynı zamanda, açılışlar, konserler, fuarlar gibi birden fazla firmanın isminin yer aldığı organizasyonlarda ise, her firmanın flamasının yer alması ile hem firmalar müşterilerine ulaşmakta hem de rengarenk ve göze hitap eden bir görsel ortaya çıkmaktadır.

Kırlangıç Flama Çeşitleri ve Özellikleri

Kırlangıç flamaların çeşitleri, flamanın uç kısmının kesim biçimine göre adlandırılmaktadır. Asıl kırlangıç flama olarak bilinen flamanın uç kısmı ters V şeklinde kesilmiştir.

Düz dikdörtgen olanı vardır, bir de kama şekli olarak isimlendirilen, uç kısmı V şeklinde kesilmiş olan flamalar bulunmaktadır. İsteğiniz üzerine özel kesim ve model uçların da yapılması mümkündür.

Yıkanabilir özel saten kumaş üzerine yapılan canlı renklerdeki baskılar ile hedef kitlenize hemen ulaşabileceksiniz. Firmanızın ismini, logosunu taşıyan, kalitesi ile sizlerin memnuniyetini ön planda tutan flama çeşitlerimizi mutlaka incelemelisiniz.

Tarafından yayınlandı

X