Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Simge özelliği taşıyan bayraklar, farklı alanlarda kullanılmakta ve değişik amaçlara hitap etmektedir. Örneğin kurumsal bayraklar, firma reklam ve kurumsal kimliğin bir göstergesidir. İşletmeler, ülkeler, partiler vs. uzun yıllardan bu yana bayrak kullanmaktadırlar. Sektörde yaşanan değişimler bugünkü anlamda bayrak üretimini gündeme getirmiş, seri üretimle her kurum için makam bayrağı gibi türlerde bayrak satışı yapılmaktadır. Çok sayıda çeşidi olan bayrakların üretim ve pazarlama hizmetini firmadan temin edebilirisiniz. Müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan firma, yüksek kalitede malzeme ve işçiliğe dikkat etmektedir.

Bayrak Çeşitleri, Makam Bayrağı

Kurumsal yapıların daha çok talep ettiği makam bayrağı ve diğer çeşitler, firmadan temin edilebilmektedir. Siyasi partilerin seçim dönemlerinde halkı daha fazla etkilemek ve oy toplamak için görsel açıdan başvurdukları bayraklar, bu dönemlerde seri üretim halinde talep edilmektedir. Diğer yandan kurumsal firmalar, fuar benzeri organizasyonlarda kendilerini tanıtmak adına logolarını bayrak şeklinde sergilemektedirler. Yani bayrağın siyasi parti ve kurumlar açısından işlevi reklam ve müşteri toplama amaçlıdır. Diğer yandan kurumdan temin edebileceğiniz bayrak çeşitleri örnekleri şu şekildedir: Olta bayrak çeşitleri, Türk bayrağı, Atatürklü bayraklar, masa bayrakları, kırlangıç bayraklar, kurum bayrakları, vs. olarak sıralanmaktadır. Firmada temin edilecek bayrakların kumaş ve teknik bakımdan kaliteli olması esastır. Ürün özellikleri ve talebe göre kumaş çeşitleri değişebilir. En çok kullanılan bayrak kumaş malzemeleri şunlardır: Triko, alpaka, polyester, polyester saten, gibi çeşitlerdir. Logo simge baskı teknikleri ise digital baskı, empirme baskı, serigraf baskı, fabrika baskı gibi çeşitlere ayrılır. Dijital ve fabrikasyon baskılarda yıkamalara karşı bayraklar dayanıklıdır. Diğerlerinde de boya akmama garantisi verilir. Başvuru yapan bir firmanın, logosuyla ve renk seçimiyle beraber firmaya taslak göndermesi gerekir. Şayet bu yoksa firma teknik süreçte yardımcı olabilir. Taslak çıkarıldıktan sonra size en kısa sürede teslim edilecektir.

Makam Bayrak Ücretleri

Çeşitleri ne olursa olsun bayrak üretiminde standart fiyatlar yoktur. Kumaşın kalitesi, bayrağın büyüklüğü, ekstra neler olacağı, makam bayrağı ya da diğer çeşitlerin fiyatlarında etkilidir.  Konuyla ilgili daha fazla detay için firmayla doğrudan görüşebilirsiniz.

Tarafından yayınlandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X