Markanız Kalitemiz İle Dalgalansın

Markanız Kalitemiz İle Dalgalansın

Bayrak imalatı sektöründe sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız. Ürün ve model çeşitliliğimiz ile ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılamaktayız.

Marka, desen, logo baskılı çeşitlerimiz bulunmaktadır. Tüm bayrak ve flamalarımızda olduğu gibi birinci sınıf saten kumaş ile üretilen kırlangıç flamalardaki desen oluşumu dijital baskı makinelerinde olmaktadır.

Desende herhangi bir sorun olmaması için profesyonel ekibimiz son teknoloji ürünü cihazlarla çalışmaktadır.

Flama Çeşitlerimiz

Flamalarımızı kumaşın kesim şekline göre dört başlıkta inceleyebilirsiniz. Üçgen kesim flama, düz kesim flama kırlangıç kesim flama, sivri uç kesim flama.

 Flamalarımızın tamamında birinci sınıf saten kumaş kullanılmakta ve desen üzerine dijital baskı makineleri ile yapılmaktadır. Kırlangıç flama üretimi sırasında sizlerin talepleri ile istediğiniz renklendirme ve süslemeler de yapılabilmektedir.

Standart ölçülerde üretimi yapılan kırlangıç flama üretim aşamasından önce talep ettiğiniz özel ölçüler varsa bize bildirmeniz yeterli olacaktır.

Flamaların üretimleri de kendimize ait olduğundan ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda özel boyutlar, süslemeler, tasarımlar yapılabilmektedir.

Flama Ürünlerimiz

Bazı alanlarda standart boyut, süsleme ve desende flamalar kullanılmaktadır. Bu flamalar kullanıldıkları yerlere göre gruplandırılmıştır.

Ürün çeşitliliğimizde karışıklık olmaması ve sizlerin ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek için standart kalıplarda sınıflandırdığımız flamalarımız mevcuttur.

Flamalar kullanılacak yerlere ya da özelliklerine göre birkaç başlık altında sınıflandırılmıştır. Okul flaması, takdim flaması, fırfırlı flama, yuvarlak flamalar, kırlangıç flama, ipe dizili flama, meydan flaması olarak sınıflandırma yapılması mümkündür.

Flamaların tüm çeşitlerinde kullanılan kumaş birinci sınıf saten kumaştır. Dijital baskı ile desenlendirilen kaliteli saten kumaş sayesinde markanız kalite ile reklam olacaktır.

Flamaların Ölçüleri

Flamaların kullanılacağı yere göre standart ölçüleri bulunmaktadır. kapı, cam, duvar, dış süsleme, iç mekanda kullanma gibi pek çok amacı bulunan flamaların standart ölçülerinin yanında, talebiniz doğrultusunda, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde eksiksiz karşılamak için çalışan firmamız dilediğiniz ölçülerde flama üretimi de yapmaktadır.

Özellikle kapılara, dış mekanlara reklam amaçlı asılan kırlangıç flama ürünlerinin da kataloglarımızda standart ölçüleri bulunmaktadır.

Üretim aşaması da kendimize ait olan bayrak ve flamalarda dilediğiniz ölçülerde ve süslemede üretim yapmamız mümkün olmaktadır.

Tarafından yayınlandı

X