Masa Bayrağı Çeşitleri

Masa Bayrağı Çeşitleri

Günümüzde iş yerlerindeki masalarda aksesuar olarak kullanılan masa bayrağı 3 farklı modele sahiptir. En yaygın kullanıma sahip olan V tipi masa bayrakları olsa da değişiklik ve standartların ötesinde bir yaklaşım modelini benimseyip kullanmak isteyen müşterilerimiz için L ve T şekline sahip masa bayrakları da vardır. Her üç model de talep doğrultusunda tekli, ikili ve üçlü olarak üretilebilmektedirler.

Masa Bayrağında Kumaş ve Boya Seçimi

Üretiminde kullanılan kristal saten kumaş hem görsellikteki mükemmellik hem de kullanımdaki rahatlık bakımından en idealidir. Saten üzerinde leke tutmayan bir kumaş çeşididir. Bayrakların kirlenmesi sonucunda sadece su ile temizliği sağlanabilir. Kristal saten olması sebebi ile de hem parlak, canlı bir görünüme sahiptir hem de toz tutmaz. Kullanmış olduğumuz özel baskı teknikleri ve kaliteli boya ile de kirlenen bayraklarınıza su tutulduğunda renklerinde bozulma olmaz.  Bizlerden satın alacağınız her bayrak gibi masa bayraklarımızda garantimiz ve güvencemiz altındadır. Masa bayrağı ile ilgili her görüş ve önerilerinize açığız.

Masa Bayraklarında Renk Seçimi       

Masa bayraklarında renk seçimi tamamen müşterinin arzusuna kalmıştır. Firmasının bayrağını ister logosu ile aynı renkte isterse tamamen farklı olarak seçeceği bir renkte belirleyebilir, biz her renkte baskı alabilir ve istediğiniz renkleri istediğiniz tonlarda sizlere sunabiliriz. Son teknolojiye sahip makinelerimiz ile baskı kalitemizden asla taviz vermiyoruz. Çünkü biliyoruz ki bir bayrağı gösteren rengindeki ve baskısındaki kalitedir.

Masa Bayraklarında Ebat Belirleme

Masa bayraklarının modellerine göre sahip olduğu standart ebatlar vardır. Bu ebatlar dünya çapında kabul görmüş ve her masanın ölçüsüne uyum sağlayabilecek şekilde belirlenmişlerdir. En yaygın olarak kullanılan V tipi masa bayraklarında kullanılan saten kumaşlar 15 cm boyunda ve 22,5 cm enindedir. T ve L şeklinde olan masa bayraklarının ebatları ise aynı olup 8,5 cm boyunda ve 24 cm enindedir. Standart ölçülerin dışında masa bayrağı ebatları konusunda alternatif tavsiyelerimiz ise 15×22.5 – 8×25 – 8×30 – 10×30 – 12×18 ölçüleri olacaktır. Bu ebatların dışında özel ölçülerde bayrak üretimini de gerçekleştirmekteyiz.

Tarafından yayınlandı

X