Masa Bayrakları

Masa Bayrakları

Masa Bayrakları

Simge özelliği olan bayraklar farklı anlam taşıyan logolu bezlerdir. Kurumsal kimliği temsil ederek iyi bir reklam sağlamasının yanında ülkeler için de aynı yerde yaşamanın ve dili konuşmanın manevi olarak temsilini ifade eder. Çok eskiden bu yana bayrakların topluluklarda var olduğu görülür. Bir nevi topluluğun kimliğini de ifade eder.  Farklı bayrak çeşitleri üretim ve satışının gerçekleştiği firma, bu alanda tecrübeli şekilde varlığını sürdürür. Bayraklardan tüm beklenenleri en iyi biçimde karşılamayı hedefleyen firmadan makam, gönder, plaj, masa bayrağı gibi çeşitleri kaliteli malzeme özellikleriyle temin edebilirsiniz. Hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmak için firmaya gerekli bilgileri vermeniz ve ne amaçla kullanacağınızı belirmeniz önemlidir.

Masa Bayrakları Kullanımı

Masa bayrakları devlet kurumları ve özel kuruluşlarda makam odalarının masalarında sıkça görülen bayrak çeşitleridir. Yaygın şekilde masa bayrağı firma logosu taşır ve Türk bayrağı ile beraber kullanılır. Firma tanıtım amacı olması yanında kurumsallığın da ifadesidir. Masa tipi bayrakların çoğu zaman satenden yapıldığı görülebilir. Parlak ve şık bir görünümle dikkat çekici olmak hedeflenmiştir. Diğer yandan tek bir tabanda 1-2 ya da 3 adet bayrağı bir arada görmek de mümkündür. Yani bayrağın nasıl olacağını tamamen siz kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlersiniz. Bunun yanında alternatif bayrak çeşitleri Türk bayrakları, parti – seçim- dernek bayrakları, Atatürklü bayrakları gibi sıralanabilir. Firma aracılığıyla temin edeceğiniz bayrak çeşitlerinin üretiminde alpaka,  saten, triko, gibi çeşitler sıkça kullanılır. Üretim teknikleri açısından da empirme, fabrikasyon ve dijital tekniklere sıkça rastlanır. Dijital ve fabrikasyon yöntemlerde yıkama, dayanıklılık özelliği açsından avantaj görülmektedir. Diğer tekniklerde de boya akmama garantisi vardır.  Bayrak temin etmeden önce firma logosu ve renk seçeneğinin yer aldığı bir taslak hazırlanması önemlidir. Elinizde bu tür bir tasarım yoksa firmadan yardım alabilirsiniz.

Masa Bayrak Ücretleri

Bayraklarda sabit bir fiyat yoktur. Ölçüsü, kumaşı, malzemesi, işçiliği vs. fiyatlarda belirleyicidir.  Ayrıca masa bayrağı ve diğer çeşitlerde en iyi fiyatı almak için doğru yerde kullanılacak ürün seçimi önemlidir.  Bayrak ücretleri hakkında diğer merak edilenler için iletişim bilgilerinden firmaya ulaşabilirsiniz.

Tarafından yayınlandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X