Okul Flama İmalatı

Okul Flama İmalatı

Üniversiteler başta olmak üzere, özel okullar ve artık devlet okulları da okul flama imalatı için bayrakçılara başvuruyorlar. Flama ve bayrak tercih eden okulların çoğunluğu üniversiteler. Sanat, spor, bilim gibi alanlarda da faaliyet gösteren üniversiteler, okullarını ülke içerisinde tanıttıkları gibi, uluslararası platformlarda da tanıtırlar. Bu tanıtımlar aynı zamanda ülke tanıtımı olarak da geçer. Bu yüzden okulların yer aldığı platformlarda hem ülke bayrağı, hem de kendi logolarının olduğu bayrak ve flamalar kullanılır.

 

Flama; küçük bayraklar anlamına gelmektedir. Genel olarak masa üstlerinde kullanılırlar. Daha büyük olanlar ise bayrak olarak geçerler. Bayraklar genel olarak özel olarak üretilen bayrak direklerine asılırlar. Yapı itibari ile hareketli oldukları için çok fazla dikkat çekerler. Bu sayede de markanın ya da logonun hatırda kalması için oldukça iyi bir yöntemdir. Okular dışında pek çok marka da, isimlerinin prestijlerini bayrak ve flamalar ile temsil ederler.

 

Bayrakçılar

 

Okul flama imalatıyapanlar genel olarak büyük şehirlerde bulunurlar. Fakat, sadece bulundukları şehirlerde değil, başka şehirlerden sipariş alırlar. Bu sayede de, bir sipariş vermek istediğinizde, görüşmeler için kalkıp başka şehre imalatçı bulmanıza gerek kalmaz. Telefon üzerinden ve mail üzerinden iletişim gerçekleştirilerek, sözleşmeler yapılır ve siparişler verilebilir.

 

Siparişler ile ilgili sorun yaşamak istemiyorsanız, süreyi iyi ayarlamanız gerekir. Örneğin okulların açılma dönemlerinde sipariş yoğunluğu yaşanılır. Bu yüzden, başvurularınızı daha erken sürelerde yapmanız, teslimatlarla ilgili olası aksaklıkların önüne geçmiş olur. Aynı zamanda, tasarımın kusursuz yapılaması için de, yeterli vaktiniz bu sayede oluşacaktır.

 

Bayrak Flama Satışı

 

Okul flaması imalatı yapan yerler, özellikle köklü ve büyük okullar için internet sayfalarından satış yapmaktadırlar. Bu yüzden çok adetli ürün siparişi vermeyecekseniz, stokları kontrol etmenizde fayda var. Fakat, yeni bir okul için gerçekleştirilecek siparişlerde, önceden başvuru önemlidir.

 

Bayrak ve flama ücretleri, kullanılan malzeme, baskının yapıldığı tekniğe ve ürün adetine göre değişim göstermektedir. Çok adetli üretimlerde birim fiyatlar biraz daha düşer. Bu yüzden imalatçının size vereceği birim fiyat tekliflerini rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

Tarafından yayınlandı

X