Telalı Bayrak Üretimi

Telalı Bayrak Üretimi

Üzerinde özel firma amblemlerini de taşıyabilen telalı bayrak çeşitleri hem özel kurumlarda hem de tüm kamu kuruluşlarında kullanılmaktadır. Kamu kurum ve kuruluşlarında kullanılması mecburi olan makam bayrakları bazı kişiler tarafından telalı makam bayrağı olarak talep edilebilir.

Her kurumun ve kuruluşun kendine has telalı makam bayrağı vardır. Hiçbir kurum farklı bir kurumun telalı makam bayrağını kullanamaz. Telalı makam bayrakları veya telalı bayraklar hem resmi kurumlarda hem de özel kurumlarda yönetici odalarında ve müdür odalarında bulunmaktadır.

Firma yöneticilerinin ve müdürlerinin odasında masa arkasının sol bölümünü süsleyen telalı makam bayrakları, firmaların ve kurumların koridorlarında ve girişlerinde de bulundurulabilir. Özellikle firma tanıtımı yapma amaçlı firmaların bekleme salonlarına da konulan telalı bayraklar, iyi bir reklam amacı da taşımaktadır.

Ülkemizde Hangi Bayrakları Üretip Kullanıyoruz?

Türk bayrağı, Osmanlı bayrakları, plaj bayrağı, firma bayrakları, şirket bayrakları, gönder bayrakları, dernek bayrakları, kırlangıç bayrak, sıra bayrakları, üçgen bayrak, ülke bayrakları, özel bayraklar, telalı bayrak kamu kurum bayrakları, kutulu bayrak, masa bayrağı, sopalı bayrak, belediye bayrakları, makam bayrakları, benzinlik bayrakları, yatay çekilen bayraklar, TSE Bayrakları, ISO bayrakları, olta bayrağı, damla bayrak, takım bayrakları, parti bayrakları üretmektedirler.

Bez afiş, okul flaması, pankart, meydan flaması,  dijital masa bayrağı, dijital baskı ihtiyaçları, otel bayrakları, ipe dizili flama, siyasi liderlere ait posterler, flamalar, dijital afiş, gibi farklı konumdaki bayrakları da üretmektedirler.

Bayrakçılar Tarafından Üretilen Tüm Bayrakların Kullanım Alanları Farklılık Gösterir

Bayrak imalatı yapan kişilerin tümü, farklı farlı bayraklar üretmektedir. Bu bayrakların hepsi farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Bazı bayraklar siyasi bir partinin amblemini taşırken, bunlara siyasi parti bayrakları adı verilir. Bu bayraklar siyasi mitinglerde çokça kullanılmaktadır. Kullanım alanları telalı bayrak kullanım alanlarına benzemeyen bayraklar da vardır. Bazıları deniz kumsallarında damla bayrak veya plaj bayrağı diye anılan bayraklardır.

Bu plaj veya damla bayrağı olarak kullanılan bayraklar yere duba ile yerleştirilip üzerine bayrak monte edilmiş bayraklardır. Bu bayraklar normal bir AVM önü veya bir kuruyemişçi önünde bile rastlanılabilen bayraklardır.

Tarafından yayınlandı

X