Türk Bayrağı Satış Ve İmalatı

Türk Bayrağı Satış Ve İmalatı

Türk bayrak çeşitlerinin imalatında raşel kumaş kullanılmaktadır. Türk bayrağı satışı gerçekleştiren şirketimizin ürünleri fabrikasyon baskılı olup satışa sunulan bayraklarımız son derece kaliteli ve uzun ömürlü olarak yer almaktadır. Fabrika üretimi ile Türk bayrağı imalatı yapan firmamızın ürünleri yıkanabilme özeliğine sahiptir. Bayraklarımızda renk solma akma söz konusu olmamaktadır. Her çeşit bayrağımızın üretimi birinci kalitede yapılmaktadır. Büyük boyutlarda istenilen ölçü ve ebatlarda bayrak üretimini gerçekleştiriyoruz. Gönder Türk bayrakları özel şablon ve kalıplar kullanarak ekstradan ilave etiğimiz güçlendirmeler kullanılarak Türk bayrağı imalatını gerçekleştiriyoruz. Bu sayede daha uzun süreli ve kalıcı direklerde dalgalanmaktadır.

Türk Bayrağı Üretimi

Bayraklarımızın öncelikle hangi kumaştan imal edilmesi gerektiği ve boyut durumları Türk Standartları Enstitüsü tarafından belirlemiştir.  Bu yüzden kurallara uygun olarak üretimin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Türk bayraklarının boy olarak eninin her zaman için 1,5 katı olması gerekmektedir. Bu bayrakların üretimi ise %100 olarak polyester iplikten olması zorunludur. Bayrak kumaşı konusunda 1.sınıf alpaka olası gerekmektedir. İşlem esnasında sondurma uygulaması yapılmalıdır. Satışa sunulacak bayrak büyük ebatlarda yapılacaksa çok daha sağlam ve dayanıklı olması açısından geniş kalınlıkta bulunan kolonlar uygulanmaktadır. Bunun yanında iplik sağlam dikişli atılmaktadır. Türk Bayrağı milli irademizin sembolü olarak bulunmaktadır. Türk bayrağı tören gibi önemli yerlerde bulundurulmaktadır. Şirketimiz Türk Bayrağı satışında her zaman alanında en iyisi firma olarak bulunmaktadır.

En İyi Kalitede Bayrak Üretiyoruz

Şirketimiz tüm bayrak çeşitlerinde kusursuz hizmet ve uygun fiyat sunabilmektedir. Bununla beraber şirketimiz her zaman zamanında teslimat anlayışıyla dilediğiniz kumaşa istediğiniz şekilde baskı çeşidiyle siz değerli müşterilerine hizmet verebilmektedir. Türk Bayrağı satışı gerçekleştiren firmamız her zaman bayraklarını en iyi kalitede üretmektedir. İstediğiniz şekilde bayrak baskısı gerçekleştirmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız bayrak üretimi ve satışı konusunda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Bu alanda gücünü her zaman müşterilerinden alan şirketimiz gelişen teknolojiye de hızla adapte olmaktadır. Bayrak satışı gerçekleştiren firmamız müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Kurulduğumuz günden beri bayrak satışı sektöründe hizmet veriyoruz.

X