Türk Bayrağı Satışı

Türk Bayrağı Satışı

Türk Bayrağı Satışı
Türk Bayrağı Satışı

 

Genel olarak Türk bayrağı bizim milli mücadelemizi simgeler. O yüzden kullanılacak spesifik yerleri olsa da her yede kullanılabilir. Özellikle evin belli bölümlerinde duvarlara tablo olarak da asılabilir. Çünkü bu bir nevi milli değerdir.

 

 Türk Bayrağı Nerelerde Kullanılır?

 

Evlerde yani bireysel yerlerde uygun tasarlanmış bir yere her daim asılabilir. Ayrıca ülkemizde her milli bayramda herkes bayrak asmaktadır. Balkonlarda ya da dışarıdan görülebilecek bir noktaya asılabilir. Asılmaya uygun boyutlarda olan bayraklar her daim flama bayrakta bulunur. Sadece asmaya uygun değil çok büyük boyutlarda da bayrak bulunmaktadır. Tabi ki de hali hazırda bulunan bayraklar dışında özel tasarım ve müşterinin istediği boyutlarda kesilmiş bayraklar da bulunmaktadır.

 

Türk bayrağı fiyatları bakımından özel tasarım olmalarına rağmen uygundur. Her türlü milli bayramlarda balkona asma geleneğinin sürdürülmesi adına özel tasarım bayraklar vardır. Üzerine Atatürk resmi ekleyerek yapılan Türk bayrakları da her daim çok rağbet görmektedir. Türk bayrakları her daim kutsal olduğundan bu işin manevi yönü de vardır. Buna uygun olarak harika tasarımlar ortaya çıkarılarak müşterilere uygun şekilde Türk bayrağı satışı yapılır. Bireysel müşteriler olduğu gibi kurumlar için de bayrak tasarımları mevcuttur. Genel anlamda Türk bayrağı fiyatları boyutuna göre değişiklik gösterse de oldukça uygundur. Hesaplı bir Türk bayrağı alışverişinin en uygun adresi kesinlikle flama bayraktır.

 

Kısacası Türk bayrağı Türk milleti için kutsal olduğundan her yerde kullanılır. Bunun sebebi olarak da özel anlara uygun olarak Türk bayrakları üretilir. Boyutları tabi ki de önemlidir. Büyük bir bayrak her zaman kullanması rahat olmayabilir. Bu yüzden de her mekana ve duruma uygun olarak üretilen Türk bayrakları uygun fiyatlar ile flama bayrakta mevcuttur.

 Türk Bayrağı Modelleri

 

 Flama Bayrak

 

Flama bayrak genelde bir iş yerinde ya da bir kurumda giriş kısmında görülmesi muhtemel bir bayrak çeşididir. Genelde küçük tasarımlar ile kullanılmaktadır. Fakat küçük tasarımı dışında da kurum girişlerinde yer alan büyük Türk bayrağı modelleri de bulunmaktadır. Flama kumaşa sahip olan Türk bayrakları diğerlerinde yapı olarak biraz daha farklıdır. Kumaş yapısında saten, raşel ya da aplak gibi maddeler bulunabilmektedir. Bunlar gayet kaliteli malzemeler olup bayrağın süper dayanıklı olmasını sağlar. Tabi ki de flama bayrakta farklı dizaynlar mevcuttur. Pek çok farklı modelde flama bayrak olduğundan dileyen katalogdan seçim yapabilir.

 

 Gönder Bayrak

 

Flama bayrakta çok farklı çeşitte Türk bayrakları yer almaktadır. Gönder bayrağı da farklı çeşitlerde yer alır. Gönder bayrakların olması gereken en önemli özelliği olarak şüphesiz dayanıklı olması söylenebilir. Çünkü gönder bayrağı yukarılara asılır. Genelde de hep yüksekte kalır. Bu yüzden de rüzgarlı bir havada yırtılmaması ya da kopmaması gerekmektedir. Flama bayrakta üretilen gönder bayrakları oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden asla ama asla zarar görmesi mümkün değildir. Sadece rüzgar değil yağmur, dolu ya da kar gibi hava olaylarında da en iyi şekilde sağlam kalır. Bu yüzdende gönderden asla düşmez ya da kopmaz. Boyası, işçiliği gibi tamamen kusursuzdur. Hava olaylarına çok fazla maruz kalsa bile boyası asla akmaz. Güneşe de doğal olarak fazla sürede maruz kalacağından dolayı asla ama asla rengi solmaz. canlı kıpkırmızı rengini asla kaybetmez. Bayrağın her daim gönderde dalgalanması için gereken her önlem flama bayrak tarafından alınmıştır.

 

 Makam Bayrağı

 

Makam odalarına özel süper tasarlanmış bayraklardır. Masa yanında bir köşede göz önünde durur. Makam bayraklarının tamamının standart bir ölçü birimi olmaktadır. Tabi ki de flama bayraktaki her bir makam bayrağı standartların tamamına uygun olarak üretilmektedir. Makam bayrakları farklı boyutlarda ve farklı şekillerde olabilmektedir. Kumaşına ekstra olarak eklenecek herhangi bir malzeme ile farklı bir makam bayrağı da ortaya çıkabilir. Örneğin saçaklı makam bayraklı ekstra olarak kenarlarına saçak eklenmiştir. Standart makam bayraklarında böyle bir ekstra durum söz konusu değildir. Telalı makam bayrakları da her daim üretime hazır ve satışa da hazır olarak flama bayrakta yer almaktadır. Sarı makam bayrağı çeşitleri de bulunmaktadır. Bu makam bayraklarında farklı olarak bayrak kenarları sarı işlemeler ile oluşturulmuştur. Bu farklılıkla tamamen standartların gereğine göre yapılmıştır.

 

 Yelken Bayrak

 

Yelken bayraklar dış mekanlar için uygundur. Genelde bir kurumun ya da işletmenin dış kapısının önüne konulur. Bu tarz bayraklar genelde reklam amaçlı üretilir. Fakat yelken bayraktan olan bir Türk bayrağı da gayet şık durmaktadır. Sık sık işletme sahipleri tarafından işletmenin yerini belli etmek amacı ile kullanılmaktadır. Tabi ki de dış mekan için uygun olduğundan dolayı rüzgarda devrilmemesi için özel olarak tasarlanmaktadır. Altında bulunan ağır yük sayesinde ne çok ağır olmaktadır ne de hafif olup düşmesini sağlamaktadır. Bir işletmenin ya da kurumun açılışında en çok kullanılan bayrak çeşididir. Ayrıca portatif olması nedeniyle de farklı bölgelere kolay bir şekilde taşınabilir.

 

 Masa Bayrağı

 

Tüm Türk bayrağı çeşitlerinin içerisinde belki de en küçüğü masa bayrağıdır. Masanın boyutuna bağlı olarak boyutu değişebilmektedir. Genelde masaların sağ ya da sol üst köşesinde konur. İç mekanın havasını değiştirecek bir cazibesi vardır. Masa bayraklarının kalitesi fiyatına bağlıdır. En kaliteli malzemelerden elde edilmiş masa bayrakları biraz daha pahalı olabilmektedir. Tabi ki de flama bayraktaki hiçbir masa bayrağı çeşidi uçuk kaçık rakamlardan oluşmamaktadır. En uygun fiyatları ile birlikte müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Masa bayrakları ikili,üçlü ya da dörtlü olarak satışa sunulmaktadır. Farklı bayrakları tek bir alan altında yerleştirmek için ideal tasarımı budur. T şeklinde olan masa bayrakları da vardır. Bunlar standart masa bayraklarına göre daha büyük ve uzundur. Bunlar genelde masa sandalyesinin arkasında yer alır. Önü kapanmayacak bir şekilde iç mekan olan her yerde kullanılabilir.

 

 Roll Up Bayrak

 

Genelde reklam yapılması için tasarlanmıştır. Fuarlarda ya da organizasyonlarda en çok ortaya çıkan bayrak çeşididir. Türk bayrağı olarak da kullanılabilir. Roll uplar genelde dış mekanlar için uygun seçimlerdir. Malzemelerin kalitesi çok iyi seçilmelidir. Flama bayrakta öğretilen tüm roll uplar harika kumaştan elde edilmiştir. Gergin yüzeyi sayesinde uzaktan da olsa üzerindeki her şey gözükebilir. Arıca kumaşta kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde asla kolay kolay yırtılmaz. Üzerindeki kumaş sökülmez. Bu sayede de çok uzun yıllar boyunca kullanmaya müsait bir bayrak çeşididir. Ayrıca üzerindeki yapı sayesinde kolay kolay toz tutmaz. Dış mekandan üzerinde herhangi bir yabancı cisim yapışıp orada kalmaz. Bu sayede de oldukça güvenli ve temiz bir üründür.

 

 Türk Bayrağı Ölçüleri

 

Türk bayrağı üretmek için belli standart kalıplar vardır. Bunların dışında üretim yapılması yasal değildir. Bu yüzden flama bayrak belirlenmiş kuralların dışına asla ama asla çıkmaz. Örneğin standart üretim bir makam bayrağının ölçüsü 100x150cm şeklindedir. Tüm bu kurallar dahilinde Türk bayrağı satışı yapılabilmektedir. Tabi ki de bazı kurumlar için özel boyutlarda üretim de yapılmaktadır. Örneğin okullarda asılması için oldukça geniş ve büyük boyutlarda Türk bayrağı da üretilmektedir. Gerekli mecralardan alınan izinler ile bu bayrakların üretilmesi ve satılması legal bir durumdur. Fakat gönder bayrakları bazen bir mekanizma yardımı ile taşınabilir. B durumda belli bir ölçünün üzerine çıkılmaz. Aksi taktirde bayrak fazla ağırlık yapılabilir. Bu da bayrağın olması gereken seviyeden daha da düşük olarak durmasını sağlayabilir. Ya da mekanizmayı tutan kişinin dayanamayıp bu büyüklükteki bir bayrağı düşürmesi anlamına da gelebilir. Tüm bunların önlenmesi adına olması gereken standart boyutlar belirlidir. Önerilen boyutlarda bayrak kullanılması durumunda herhangi bir problem ortaya çıkmaz.

 

 Türk Bayrağı Fiyatları

 

Piyasada oldukça fazla sayıda Türk bayrağı ürünleri satan firma vardır. Fakat bu firmaların pek çoğu oldukça fahiş fiyatlar istemektedir. Bunlardan biri kesinlikle flama bayrak değildir. Flama bayrak her şeyden önce adil bir fiyat ortaya çıkarır. Fiyatın belirlenmesi genel olarak malzemenin kalitesine ve bayrağın büyüklüğüne bağlıdır. Ne kadar büyük Türk bayrağı o kadar yüksek Türk bayrağı fiyatı da denebilir. Fakat bu bayrak fiyatları kesinlikle fahiş değildir. Gayet hesaplı olarak üretilen tüm Türk bayrağı çeşitleri yine uygun fiyat müşterilerini beklemektedir. Zaten şimdiye kadar flama bayraktan alış veriş yapan oldukça fazla sayıda müşteri vardır. Her biri de aldıkları bayrağın kalitesinde ve fiyatından oldukça memnundur. Çünkü son kalite malzemelerden üretilmiş flama bayraklar her daim hesaplıdır. Fiyat ve kalitesi tamamen doğru orantılıdır. Alınan kalitenin ne kadar ucuz olduğunu gören müşteriler her daim flama bayraktan memnun kalırlar. Bir sonraki bayrak ihtiyaçlarında da her daim flama bayrağı tercih ederler. Yakınlarına da her daim bizi önerirler.

 

Sonuç olarak bu sektörde verilen uzun yıllardan dolayı flama bayrak çok kaliteli bir iş yapmaktadır. El emeği işçiliği sayesinde asla yapaylık barındırmaz. Bayraklarda kullanılan kırmızı ve beyaz boyalar oldukça kalitelidir. Bayrakları renginin solması ya da sararması gibi bir durum söz konusu değildir. Bayrakların kullanıcı hatasından kaynaklanmadığı sürece zarar görmesi mümkün değildir. Siteden yapıla alış verişler de çok güvenilirdir. Gereken bilgiler ile kolayca sipariş verilebilir. Ayrıca çok hızlı kargo hizmeti de vardır. Siparişi alınan bir bayrak en kısa süre içerisinde kargoya verilir. Kargoya verilen bayrak çok hızlı bir şekilde müşterinin evine bırakılır. Çok farklı türlerde Türk bayrağı çeşitleri olsa da farklı bayraklar da yer alır. Diğer ülkelerin bayraklarının satışı da vardır. Sadece bayrak değil reklam amaçlı yapılan her türlü bayrak burada yer almaktadır. Müşterilerden alınan geri dönütler de oldukça olumlu yönde olmaktadır. Her bir müşteri aldığı hızlı hizmet karşılığında şaşırmaktadır. Ayrıca kumaş kalitesi ve boya kalitesi gibi detaylardan da çok olumlu dönütler alınıyor.

 

Bu tarz hizmet vermeye tamamen devam edilecek. Flama bayrak yıllardır hizmet vermesine rağmen asla ama alsa kalitesinden ödün vermedi. Bundan sonra da aynı şekilde devam edecek. Bunun en büyük sebebi harika müşterilerden alınan geri dönütler. Bu geri dönütler işinin ne kadar iyi olduğunu kanıtlar nitelikte. Çünkü alınan geri dönüşlerin tamamı olumlu yönde. Bir müşteri şikayeti ya da eleştiri olduğu anda da müşteri asla ama asla mağdur edilmiyor. Sonra da müşterinin eleştirisi çok hızlı bir şekilde düzeltiliyor. Tüm bu kaliteli hizmetleri verip de müşterileri ile bu kadar iyi olabilen başka bir bayrak satışı yapan firma yok. Bu yüzden bayrak satışı yapan firmalar arasında hem hesaplı hem de kaliteli olan flama bayraktır da denilebilir. Her zaman da bu şekilde kalacaktır.

 

X