Yelken Bayrakları

Yelken Bayrakları

Yelken Bayrakları

Resmi kurumlar, özel şirketler, sosyal sorumluluk projeleri, ülkelerin bağımsızlığını temsil eden flamalar ve birçok eylem için bayrak kullanımı günümüzde artış göstermeye başladı. Her şeyde olduğu gibi toplumun ihtiyaçları doğrultusunda bayrak satışı yapan kurumlar da toplum içerisinde ihtiyaç haline gelmeye başladı. Biz de firma olarak  sizlerin talepleri doğrultusunda yasalara karşı gelmemek koşuluyla bayraklar üretmeye başladık. Firma olarak kurulduğumuz günden bu yana sizden siparişler alıyor ve taleplerinize en uygun bayrakları tasarlayıp en kısa sürede yine sizlere teslim ediyoruz. Severek girdiğimiz bu yolda siz değerli müşterilerimizden aldığımız olumlu dönütler ve verdiğiniz her sipariş bizi ilk günkü kadar heyecanlandırıyor. Yüzünüzdeki gülümsemede bir nebze de olsa katkımızın olması için her gün canla başla çalışıyoruz.

Ne Tür Bayraklar Üretiyoruz?

Genel anlamda talep edilen ölçüde her tür bayrağı firmamızda ürettiğimizi söylememiz mümkün. Ülke bayraklarından resmi kurumların bayraklarına, sivil toplum kuruluşlarının bayraklarından sosyal sorumluluk projelerinin bayraklarına, Türk bayrağından siyasi partilerin bayraklarına,  devlet büyüklerinin resimlerinin bulunduğu bayraklardan özel şirketlerin bayraklarına kadar birçok bayrak üreterek bugünlere geldik.

Bayrak Çeşitleri

Bayraklar konumlandırıldıkları yerlere göre değişiklik gösterir. Herhangi birinin makamında masanın arkasında bulunan bayraklar, masanın üzerinde bulunan bayraklar, binaların önünde bulunan bayraklar, binanın duvarlarından sarkıtılan bayraklar gibi bütün bayraklar talep üzerine farklı şekillerde üretilir. Kırlangıç bayrak, gönder bayrağı, masa bayrağı, yelken bayrak bunlardan birkaçıdır.

Bayrak Boyutları

Bayrakların çeşitleri gibi boyutları da değişiklik gösterir. Bunun ön koşulu müşterinin isteği ve dahi bilmiyorsa kullanılacağı yerin konumuna bağlı olarak değişir. Fakat bazı bayrakların boyutları değişiklik gösterse kimi bayrak boyutları  ufak tefek oynamalar dışında değişmez. Bu bayraklardan birisi de yelken bayraklardır. Genellikle 75×300 boyutlarında üretilirler.

Yelken Bayrak Özellikleri

Bu tür bayraklar ülkemizde oldukça fazla kullanılmaktadır. Rahat kullanımı ve lik görünümü sebebiyle çok tercih edilen yelken bayraklar işyerlerinin önünde, özel organizasyonlarda, açılışlar, konserler ve yürüyüşlerde kullanılır. İlgi çekici görünüşüyle reklam amaçlı olarak da kullanılır. Siz de uygun fiyata kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız geniş bayrak kartelamız için sitemizi tıklayın.

Tarafından yayınlandı

X